اطلاعیه مهم در خصوص بارگذاری آثار جهت شرکت در المپیاد ملی آموزش هنر

لینک کوتاه

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اعلام کرد:در صورتیکه آموزشگاههای آزاد هنری برای بارگذاری آثار جهت شرکت در المپیاد ملی آموزش هنرمشکل دارند می توانند در فضای ابری دلخواه خود ذخیره کنند و لینک آنرا در سامانه اعلام نمایند.

به گزارش طلوع یزد سید عباس دهقان در این باره افزود:در انتهای فرم ثبت نام قسمتی برای اعلام لینک اثر منظور شده است. وی در ادامه با اشاره به اینکه برگزاری المپیاد ملی آموزش هنر نخستین گام در جهت رقابت بین آموزشگاهها است،اظهار داشت:با توجه به برگزاری نخسین المپیاد ملی آموزش هنر و استقبال و درخواست آموزشگاه های آزاد هنری سراسر کشور، مهلت ثبت نام در نخستین المپیاد ملی آموزش هنر در بخش آموزشگاه های آزاد هنری تا دوشنبه 31 اردیبهشت ماه تمدید شد. به گفته وی، این رویداد مهم هنری که برای نخستین بار برگزار می شود مختص همه آموزشگاه های آزاد هنری و هنرستان های هنرهای زیبا در سرتاسر کشور می باشد که در رشته های هنری به رقابت می پردازند و مانند تمامی المپیاد ها نفرات برتر در سطح ملی جام و مدال قهرمانی هنر را به دست خواهند آورد. وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت المپیاد ملی آموزش هنر پس از ثبت نام ، با توجه به موارد تشریحی در فراخوان المپیاد و با توجه به رشته های هنری، در سه سطح آموزشگاهی و استانی داوری و انتخاب خواهند شد و در نهایت منتخبین استانی با نظر و رای داوران در سطح ملی انتخاب و قهرمان المپیاد در هر رشته معرفی خواهد شد. دهقان اظهارداشت : مهم ترین هدف این المپیاد شناسایی، کشف و هدایت استعدادهای هنری به ویژه در میان جوانان و نوجوانان مشغول به تحصیل در هنرستان های هنرهای زیبای و هنرجویان آموزشگاه های آزاد هنری، همچنین تشویق و توسعه کار تیمی و گروهی،ارائه شناخت به خانواده‌ها در زمینه فرصت‌های رشد فرزندان در رشته‌های هنری،ارتقای مهارت‌های فردی، گروهی و اجتماعی،ایجاد همبستگی و نشاط، امید و انگیزه به خصوص در میان هنرجویان و هنرمندان مراکز آموزشی،کمک به توسعه عدالت اجتماعی، فرهنگی و آموزشی،پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با استفاده از ابزارهای هنری و آموزشی است . معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تاکید کرد: تیم های شرکت کننده در این رویداد بایستی شرایط عمومی که در فراخوان سامانه المپیاد درج شده را به طور کامل رعایت نمایند و همچنین ضوابط تخصصی رشته ها ی هنری که در آن شرکت می کنند را نیز داشته باشند . برای اطلاع کامل از این شرایط علاقه مندان می توانند با مراجعه به سامانه www.amoozeshehonar.farhang.gov.ir وارد سامانه المپیاد هنر شده و اطلاعات کامل را دریافت نمایند و با هماهنگی مدیران آموزشگاهها و هنرستان ها نسبت به ثبت نام تیم ها اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *