با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان

نخستین نمایشگاه آثار معماری (غلامعلی نفیسی بهابادی) در بهاباد افتتاح شد

لینک کوتاه

درمراسمی با حضورفرماندار، جمعی از هنرمندان و مسئولان بهاباد هفدهمین نمایشگاه داخلی و خارجی آثارمعماری این هنرمند با عنوان (شهر، هندسه زیبائی )درقالب 200 اثر حجمی معماری منبعث از هنر مفهومی و مفهوم گرائی در هنر درمحل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد افتتاح و مورد بازدید وتوجه مسئولان و شهروندان قرار...

این هنرمند در گفتگو با خبرنگار ما خاطرنشان  کرد : هنرایران ماندگارترین هدیه ای است که قوم ایرانی به مردم جهان هدیه کرده است (آرتورپوپ)

وی افزود: نگاه زیبا شناسانه باهدف (نقصان وکمال ) این امکان را فراهم خواهد ساخت که پیامهای ارزشی نهفته درهمه پدیده های جهان هستی را به تصویر بکشد.

دراین راستا (واقعه جهانی کرونا)  به عنوان ساده ترین دستاویز محوراصلی خلاقیتهای هنری این هنرمند دراین نمایشگاه میباشد که در پنج مبحث با عنوان ( کرونا وهنر مفهومی ) منبعث از پنج وضعیت کرونا در قالب بیان گرافیکی با عناوین

کرونا وهندسه ، کرونا وزمان ، کرونا وزندگی ، کرونا وجدال عقل وایمان ، کرونا ومرگ درقوالب مختلف حجم ، قالی فرش وتابلو باضرباهنگ نوزده (covid-19 ) با مخاطبین به چالش کشیده شده است .

گفتنی است که این نمایشگاه تا پایان 24 اسفندماه برای بازدید علاقمندان در دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد دایر میباشد .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *