اجرای ۲۲۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی یزد در دهه فجر

لینک کوتاه

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد گفت: مقارن با ایام الله دهه فجر امسال، برنامه های متنوع فرهنگی و کتابخوانی با محوریت گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های استان یزد اجرا می‌شود.

محمدمحسن رفیعی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: فضاسازی محیطی و تزئین مناسبتی کتابخانه ها، دیدار با خانواده‌های شهدا، اجرای طرح‌های نورافشانی در شب ۲۲ بهمن و طنین انداز شدن ندای « الله اکبر» در محوطه کتابخانه‌ها، شب شعر فجر، مسابقه نقاشی متری با موضوع دهه فجر، خاطره گویی انقلاب، قصه گویی انقلاب، نشست های کتابخوان با موضوع کتاب های انقلاب و دهه فجر بخشی از برنامه هایی است که در این ایام در سطح کتابخانه های استان برگزار خواهد شد.

وی بخش مهمی از برنامه های ایام الله دهه فجر را در حوزه نقد و بررسی و معرفی کتاب، رونمایی از تازه های نشر در حوزه انقلاب اسلامی، تجلیل از یادگاران دوران انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: در این نشست ها ضمن تبیین آثار شکوهمند انقلاب اسلامی، از ظرفیت پیشکسوتان انقلابی در حوزه خاطره گویی و قصه گویی مربوط به دوران انقلاب بهره برداری خواهد شد.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان ادامه داد: امسال نیز با ایجاد غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن، ویژه برنامه های متنوعی برای اقشار مختلف به ویژه کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.

در پایان رفیعی از اجرای طرح عضویت رایگان و بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب های امانتی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این ایام میزبان علاقمندان به عضویت در کتابخانه ها خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *