ارائه آخرین دستاوردهای شهرداری یزد در نمایشگاه هفته پژوهش

لینک کوتاه

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری یزد مطرح کرد: نمایشگاه هفته پژوهش سالانه ۱۶ آذر ماه در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می شود و شهرداری نیز در این نمایشگاه در سه حوزه، فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، مدیریت نوسازی و تحول سازمانی معاونت برنامه‌ریزی و مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری برای ...

به گزارش طلوع یزد، مجید بیکی ادامه داد: معاونت برنامه ریزی به عنوان متولی طرح های پژوهشی و اطلاعاتی، نیاز های مورد نیاز واحدهای شهرداری را در زمینه پژوهشی و اطلاعاتی با همکاری واحد مورد نظر رفع و دستاوردهای آن را در این نمایشگاه عرضه می کند.

وی افزود: طبق فراخوانی که سالانه به واحدهای مختلف شهرداری داده می شود کلیه فعالیت های پژوهشی، مطالعاتی و خلاقانه ای که انجام می شود جمع آوری و در غرفه شهرداری در معرض دید عموم قرار می گیرد.

بیکی بیان کرد: همچنین سازمان فاوا شهرداری در زمینه نرم افزارها و سامانه های تولید شده و مرکز خلاقیت شهرداری با توجه به ارتباطی که با صنعت دارد، تمام نیازهای فناورانه ی شهرداری را شناسایی و برای رفع نیازها با صنعت ارتباط برقرار می کند آخرین دستاوردها را در این نمایشگاه به عموم شهروندان ارائه خواهند داد.

لازم به ذکر است که دهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان در مرکز نمایشگاه های بین المللی استان یزد از ۱۳ تا ۱۶ آذر ماه و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای بازدید عموم دایر است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *