در محکومیت جنایات اسراییل؛

تجمع و راهپیمایی ضد صهیونیستی مردم بهاباد در حمایت از مردم وکودکان مظلوم غزه برگزار شد

لینک کوتاه

راهپیمایی ضد صهیونیستی مردم بهاباد یزد در حمایت از مردم غزه همزمان با سراسر کشوربا حضور اقشار مختلف مردم ولایت مدار ، مسئولان ودانش آموزان دراین شهرستان برگزار شد.

در محکومیت جنایات اسراییل؛

تجمع و راهپیمایی ضد صهیونیستی مردم بهاباد در حمایت از مردم  وکودکان  مظلوم غزه  برگزار شد/فریاد مرگ براسرائیل در بهاباد طنین انداز شد

راهپیمایی ضد صهیونیستی مردم بهاباد یزد در حمایت از مردم غزه همزمان با سراسر کشوربا حضور اقشار مختلف مردم ولایت مدار ، مسئولان ودانش آموزان دراین شهرستان  برگزار شد.

مردم شهرستان ولایتمدار بهاباد با یک راهپیمایی پرشکوه از نیروهای مقاومت و ساکنان نواره غزه در مبارزه با رژیم صهیونیستی حمایت کردند و از جامعه بین الملل خواستند که سکوت خود را در مقابل جنایت رژیم صهیونیستی بشکنند.

از همان دقایق آغاز راهپیمایی جمع کثیری از مردم بهاباد درمیدان شهدای این شهر حضور یافتند تا خشم و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی نشان دهند.

بزرگ و کوچک، زن و مرد همه آمده‌اند تا حمایت و پشتیبانی خود را از مردم مظلوم غزه اعلام دارند.

فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» از همان دقایق نخست راهپیمایی به گوش می‌رسد و صدای نوجوانان و دانش‌آموزان بهابادی بلند تر از سایر اقشار به گوش می‌رسد این صدا تنها صدای فریاد خشم و انزجار از اسرائیل نیست بلکه صدای همدردی کودکان و نوجوانان بهابادی  با کودکان غزه‌ای است.

دانش آموزان بهابادی امروز حضوری ویژه و پررنگ در راهپیمایی داشتند در کنار سایر اقشار مردم و مسئولان، اعلام کردند که راه دانش آموزان شهید را ادامه خواهند داد.

در پایان قطعنامه راهپیمائی قرائت و با تکبیر مورد تائید حاضرین قرار گرفت .

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *