دیدار مشاور استاندار با مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد

لینک کوتاه

سردار محمد مهدی فرهنگ دوست ،مشاور استاندار و از یادگاران 8سال دفاع مقدس با سعید زارع مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ی ملی استان یزد در محل این سازمان دیدار نمود.

به گزارش  طلوع یزد به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد در این دیدار سعید زارع مدیر این سازمان در استان با بیان اهمیت ماموریت ها و وظایف سازمان متبوع خود و اینکه آرشیو ملی یزد جهانی با داشتن مظاهر تمدنی و تاریخی قوی و دیرینه باید در وضعیت مناسبتری از وضعیتی که هست قرار گیرد و به جایگاه این سازمان در استان آنطوری که باید پرداخته نشده است ادامه داد: امروز وضعیت ساختمان این مجموعه و جایگاه آن در اختصاص بودجه های استانی و ملی یکی از مهمترین مشکلات و چالش های سازمان اسناد و کتابخانه ی ملی استان است و لازم است تا مسئولین ارشد استان بیش از پیش نگاه توسعه ای به این مرکز مهم داشته باشند.

وی ضمن تشکر از حمایت های خوب استاندار یزد در دولت سیزدهم به این مرکز ادامه داد: قرار است تا به زودی پروژه ی مصاحبه ی تاریخ شفاهی با سردار محمد مهدی فرهنگ دوست، مشاور استاندار و از یادگاران 8سال دفاع مقدس و از افتخارات استان در واحد تاریخ شفاهی این مرکز شروع شود.

در پایان این دیدار سردار محمد مهدی فرهنگ دوست از پروژه های توسعه ی عمرانی جدید این سازمان بازدید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *