با پیگیری‌های دکتر جوکار؛

احداث آزادراه اردکان – مهریز به طول 160 کیلومتر بزودی کلید می‌خورد

لینک کوتاه

با پیگیری‌های دکتر جوکار نماینده مردم احداث آزادراه اردکان - مهریز به طول ۱۶۰ کیلومتر با همکاری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بزودی اجرایی می‌شود.

به گزارش طلوع یزد، نشست احداث آزادراه اردکان – مهریز به طول ۱۶۰ کیلومتر در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با حضور مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور و مدیرعامل شرکت سابیر به ریاست دکتر محمد صالح جوکار برگزار شد.

دکتر جوکار در خصوص این جلسه و اقدامات بعدی جهت شروع ساخت این آزادراه، گفت: قطعه میانی آزادراه نطنز- یزد – سیرجان از اردکان _ مهریز به طول ۱۶۰ کیلومتر است که جلسه امروز جهت ساخت این قطعه برگزار شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان به مکاتبات و جلسه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت معرفی سرمایه گذار اشاره کرد و افزود: در این راستا شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی اعلام آمادگی کرد تا شرکت سابیر از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی در احداث آزادراه میانی (اردکان _ مهریز) که در جغرافیای استان یزد قرار دارد، مشارکت کنند.

نماینده مردم با اشاره به بررسی کلیات طرح در این جلسه، اضافه کرد: مقرر شد جزئیات طرح مطالعاتی توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور در اختیار شرکت سابیر قرار گیرد و این شرکت ضمن اینکه مطالعات را بررسی خواهد کرد، طی هفته دیگر بازدید میدانی از محل اجرای طرح داشته باشد و نهایتا دو هفته آینده جلسه دیگری برگزار و منجر به عقد قرارداد شود تا عملیات اجرایی توسط شرکت سابیر آغاز گردد.

جوکار با بیان اینکه آورده دولت در احداث این قطعه آزادراه ۵۰ درصد است که به صورت زمین یا منابع مالی خواهد بود و ۵۰ درصد هم از طرف سرمایه گذار یا سرمایه گذاران تامین خواهد شد، اظهار داشت: امیدواریم این کار به سرانجام برسد و مشکلات کریدور شمال به جنوب که بخش عمده آن برای شهر یزد است، رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *