جشن عاطفه ها در مدارس بهاباد برگزارشد

لینک کوتاه

جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور روز یک شنبه با حضور فرماندار مدیر آموزش وپرورش و رئیس کمیته امداد وتعدادی از مسئولان و دانش‌آموزان به صورت نمادین در آموزشگاه قرآنی دخترانه سمیه شهرستان بهاباد برگزار شد.

فرمانداربهاباد در مراسم جشن عاطفه‌ها درسخنانی با تبریک میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) وخجسته میلاد ششمین اختر تابناک آسمان امامت وولایت و رئیس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق (ع) با  اشاره به اهمیت انفاق و نیکوکاری در جامعه گفت: دین اسلام سفارش زیادی به احسان و نیکوکاری دارد و ترویج این مهم در جامعه باعث ریشه کنی فقر می‌شود.

علیرضا تیموری با بیان اینکه فرهنگ انفاق باید نهادینه شود و ملت از خودبینی بپرهیزند و با دیگربینی و کمک به همنوع، به فکر دستگیری از مستمندان و نیازمندان باشند، افزود: احسان، نیکوکاری، انفاق و زکات از برکات خداوندی است و در اسلام سفارش زیادی به آن شده است.

وی با بیان اینکه پاداش کمک به نیازمندان از طواف کعبه نیز بیشتر است، ادامه داد: امروز دانش‌آموزان که آینده ‌سازان فردا هستند باید فرهنگ « هرچه برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم» را بیش از پیش بیاموزند.

همچنین در ادامه این مراسم مدیر آموزش و پرورش بهاباد ضمن عرض خیر مقدم  وتبریک مناسبت های ماه ربیع الاول  میلاد پیامبر و میلاد امام جعفر صادق وهفته وحدت به مسئولان در سخنانی بر ترویج فرهنگ انفاق و کمک به دیگران  تاکید کرد و از مسئولان و خیران  خواست  دانش‌آموزان نیازمند را فرموش نکنند .

درپایان رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شرستان بهابادد هم ضمن عرض خیر مقدم وتبریک مناسبتهای پیش رو پیام مدیر کل کمیتته امداد استان یزد را به مناسبت شروع جشن عاطفه ها قرائت نمود

سال گذشته خیرین و مردم نوعدوست بهاباد بیش از 5 میلیاردریال   به جشن عاطفه‌ها کمک کردند.

سپس دانش آموزان با حضوردرپای صندوق جمع آوری کمک به دانش آموزان نیازمند  کمک های خودرااهداء کردند.

اجرای مولوددی توسط مداح اهل بیت هادی منصوری نژاد و سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان وقرائت مقاله عاطفه ها توسط دانش آموزان از دیگربرنامه های جشن عاطفه ها دربهاباد بود .

هم اکنون چهار هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در ۵۳ واحد آموزشی شهرستان بهاباد مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *