افزایش ۶۰ درصدی پروازهای اربعین در فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد

لینک کوتاه

مدیرکل فرودگاه‌های یزد با اشاره به جابجایی دو هزار و ۸۰۶ زائر اربعین از فرودگاه بین المللی یزد گفت: امسال تعداد پرواز‌ها در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۶۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ کمال دهقان منشادی افزود: شرکت‌های هواپیمایی از جمله یزد ایر و کاسپین زائران یزدی را در این مسیر جابه‌جا کردند.
وی گفت: در روزهای ۲۷ مرداد ماه لغایت ۱۸ شهریورماه تعداد ۲۰ سورتی پرواز ویژه ایام اربعین حسینی در فرودگاه بین المللی یزد انجام شد که این آمار در سال گذشته ۸ سورتی پرواز بود.
دهقان منشادی بیان داشت: اولویت مهم اداره کل فرودگاه های استان یزد در عملیات پروازهای اربعین خدمت رسانی شایسته به زائران بود از همین رو با همکاری و هماهنگی میان ارگان های نظامی و انتظامی مستقر در این مجموعه و از طریق اختصاص گیت های ویژه برای بازرسی و کنترل گذرنامه زائران، تلاش کردیم تا خدمات مناسبی را به این عزیزان ارائه کنیم.
وی افزود: انجام پذیرایی از زائران و مسافران، برپایی موکب در ترمینال شماره دو ،اجرای برنامه های فرهنگی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بخشی از تسهیلات ویژه فرودگاه بین المللی یزد در عملیات پروازهای اربعین بود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *