به مناسبت هفته دولت ‌انجام شد؛

تحویل ۷۵ واحد مسکونی به مردم زارچ

لینک کوتاه

۷۵ واحد مسکونی ویلایی ساز طرح نهضت ملی مسکن شهرستان زارچ به مناسبت هفته دولت به مردم این شهرستان و متقاضیان تحویل داده شد.

به گزارش طلوع یزد، در این مراسم که با حضور محمدحسین پارساییان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، محمدرضا عظیمی‌زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان، مرتضی زیباییان سرپرست فرمانداری زارچ و جمعی از مدیران برگزار شد، تعداد ۷۵ واحد مسکونی ویلایی ساز به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شهرستان زار‌چ تحویل داده شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر از فعالیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد به عنوان پیمانکار پروژه نهضت ملی مسکن شهرستان زارچ تقدیر نمود.

پارساییان خاطرنشان کرد: ‌استان یزد از استان‌های پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است و امسال در هفته دولت بیش از ۳۰۰۰ مسکن افتتاح و تحویل مردم شده است.

سازمان همیاری شهرداری‌های استان پیشتاز در ساخت واحد مسکونی برای مردم

محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: در حال حاضر سازمان ‌همیاری شهرداری های استان با اجرای ۱۴ پروژه طرح نهضت ملی مسکن در ساخت واحد مسکونی برای مردم استان پیشتاز است.

گفتنی است طبق مصوبه شورای مسکن استان یزد از ابتدا مقرر شد: پروژه نهضت ملی مسکن شهرستان زا‌رچ به صورت مسکن‌های ویلایی نیمه‌ساز تحویل متقاضیان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *