مسئول بسیج رسانه استان یزد:

رسانه‌ها پیشتازان جنگ ترکیبی با دشمن هستند

لینک کوتاه

مسئول بسیج رسانه استان در دومین یادواره شهدای‌ رسانه یزد، ‌تصریح کرد: خبرنگاران و رسانه‌ها پیشتازان جنگ ترکیبی با دشمنان نظام و انقلاب هستند.

 

به گزارش طلوع یزد،سرهنگ علی‌محمد پارسائیان در دومین یادواره شهدای رسانه استان یزد که سه‌شنبه شب ۳۱ مرداد ماه مصادف با شام شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها در آستان مقدس امام‌زاده سید جعفر محمد (ع) یزد برگزار ‌گردید، اهمیت برگزاری این قبیل یادواره‌ها در جریان جنگ ترکیبی دشمن را یادآور شد.

مسئول بسیج رسانه استان به تلاش دشمن از طریق رسانه‌های معاند در قالب جنگ ترکیبی با هدف ناامیدی و غفلت جامعه از برکات و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: در همین راستا نیز مقام معظم رهبری تاکیدات زیادی بر جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه دارند و خبرنگاران و رسانه‌ها ‌پیشتازان، پیش قراولان و افسر‌ان خط مقدم در این عرصه هستند.

سرهنگ پارسائیان ادامه داد: همگی وظیفه داریم برای حفظ و ترویج عقاید اسلام و نظام، این رسالت سنگین را بر دوش گیریم و در این راه از شهدای خبرنگار تاسی گرفته و ادامه‌دهنده راه آنها باشیم.

وی با اشاره به شناسایی ۱۳ شهید رسانه در استان یزد و تلاش برای تدوین آثار و فعالیتهای آنها در دوران دفاع مقدس، گفت: یکی از این شهدای شاخص شهید حمید دانشجو است که زندگی نامه، عکس‌های خبری و آثار وی در قالب کتابی با عنوان «خون نگار» ‌تهیه و تدوین شده است.

مسئول بسیج رسانه استان با اشاره به نقش موثر شهید آوینی سید شهیدان اهل قلم در روایتگری ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع دسترسی امروز نسل جوان به افتخارات آن دوران،‌ از رسانه‌های استان خواست با تاسی از این شهید بزرگوار در مسیر جهاد تبیین و معرفی این شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش کنند.

‌گفتنی است رونمایی از کتاب «خون نگار» کتاب زندگی نامه و آثار شهید والامقام رسانه استان شهید حمید دانشجو، اهدای ۱۳ سری جهیزیه به نوعرسان بی بضاعت به یاد ۱۳ شهید خبرنگار استان، برپایی نمایشگاه اسوه، اجرای گروه‌های سرود «فجر جاوید»، «میعاد یزد» و «پایگاه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س)» و پخش کلیپی از زندگی شهید احمد اخباریه از شهدای خبرنگار استان، از دیگر برنامه‌های دومین یادواره شهدای رسانه بود که به همت سازمان بسیج رسانه یزد برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *