‌پیام استاندار یزد‌ به ‌دومین یادواره شهدای رسانه استان

لینک کوتاه

استاندار یزد در پیامی به دومین یادواره شهدای رسانه استان خاطرنشان کرد: ‌با برگزاری چنین محافل نورانی و مبارکی، شاهد بالندگی فرهنگ ایثار در ابعاد مختلف جامعه خواهیم بود.

 

متن کامل پیام مهران فاطمی استاندار یزد به شرح زیر است:

‌بسمه تعالی

شهدا، پیش قراولان بی بدیل و بی مانند عشق ورزی به پروردگار خویشند که همچو ستاره ای درخشان، در جهان جهل و تاریکی می درخشند و از تلالو جانفشانی خویش، روشنایی را به پویندگان حقیقی راه راستی و درستی اعطا می کنند و این گونه است که این مردان الهی بر  سفره رحمت و کرامت بی مانند و بی انتهای پروردگار خویش مهمان می شوند و به مقام عند ربهم یرزقون نائل می آیند.

شهدای والامقام رسانه اما از جنس دیگرند، آن جانهای پاکی که در دو جهاد هم‌زمان گام نهاده و در کنار جهاد در جنگ، جهاد در صحنه تبیین را نیز بر کارنامه درخشان خویش افزوده و فداکاری فروزان خویش را فروزان تر نموده اند؛ بی شک اجر عظیم شان نزد خداوند متعال افزون تر است.

برگزاری دومین یادواره شهدای والامقام رسانه استان دارالعباده و دارالعلم یزد، اقدامی ارزشمند و شایسته تقدیر است ‌که به ویژه در مقطع کنونی که اهمیت و جایگاه رسانه و جهاد تبیین بیش از پیش بر همگان آشکار یافته است، ‌ارزشمندی آن دوچندان می گردد.

اینجانب با قدردانی صمیمانه از همه عوامل خدوم برگزاری این یادواره، توفیق پیمودن راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را که همانا امتداد راه الهی و مقدس شهدای والامقام حماسه حسینی است، از درگاه حضرت دوست مسئلت نموده و رجاء واثق دارم با برگزاری چنین محافل نورانی و مبارکی، انشاالله شاهد بالندگی فرهنگ ایثار و نثار در ابعاد مختلف جامعه خواهیم بود.

صحت و سلامتی همگان را در پرتو آرمانهای های متعالی امام راحل عظیم الشان(ره) و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *