نشست فرماندار یزد با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان

لینک کوتاه
مدرسی

با هدف تشریح فعالیت های صندوق بیمه روستائیان و عشایری استان صورت گرفت در این نشست فرماندار یزد خواستار فراهم نمودن فضا برای نهادیه شدن وظایف و برگزاری ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایری در شهرستان یزد شد.

به گزارش طل.ع یزد، سیدمحمدرضا مدرسی بر اطلاع رسانی دقیق و تشریح خدمات صندوق بیمه روستائیان و عشایر و استفاده از ظرفیت اجتماعی و عمومی تاکید کرد و افزود: شرایط خوبی که دولت در تحت پوشش قراردادن افراد فاقد بیمه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر قرار داده است باید بعنوان یک وظیفه اجتماعی با تشکیل ستاد راهبردی، برای مردم تبین کرد . مدرسی تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را از خدمات ارزشمند دولت بیان کرد و افزود: در راستای ترویج فرهنگ بیمه ای و اطلاع رسانی جامع خدمات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی، فرمانداری یزد آماده هر گونه همکاری در راستای ارتقاء سطح رفاه جامعه هدف با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد می باشد

محمد جواد رحیمی نسب مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر استان یزد نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت های این صندوق گفت: کلیه افراد فاقد بیمه بین ۱۸ تا ۵۰ سال می توانند در این صندوق بیمه و از مزایا و مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی ، فوت و انتقال سابقه به صندوق های بیمه ایی بهره مند شوند. مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان وعشایر استان با بیان اینکه سطوح درآمدی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی روستائیان و عشایر افزایش قابل توجهی داشته است افزود: با توجهی که دولت سیزدهم به این صندوق داشته است ؛ ۷۰درصد حق بیمه توسط دولت و ۳۰درصد توسط فرد بیمه شده پرداخت می شود بدین ترتیب مردم می توانند با پرداخت ماهیان ۳۵۵هزار تومان ، مبلغ ۷میلیون و یکصد هزار تومان ماهیانه حقوق دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *