افزایش نیرو در خانه بهداشت بهاباد

لینک کوتاه
خانه بهداشت بهاباد

معاون بهداشتی وزیر بهداشت: ارائه خدمات پایدار بهداشتی در بهاباد با افزایش نیرو در مراکز بهداشتی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش طلوع یزد،دکتر فرشیدی در حاشیه بازدید از مراکز بهداشتی بهاباد اظهار داشت: این شهرستان از لحاظ بهداشتی عالی است ولی از لحاظ درمانی مشکلات و کمبود هایی وجود دارد. وی ادامه داد: ماه گذشته تمام بخش ها در وضعیت آبی کرونایی بود و این نشان از کار قابل تقدیر بهداشت دارد. دکتر فرشیدی با اشاره به این که در حوزه بهداشت مشکل چندانی نداریم، افزود: در برخی از مناطق شهرستان کمبود خانه بهداشت وجود دارد ویا نیاز به افزایش نیرو است که برای ارائه خدمات پایدار بهداشتی این دو موضوع در دستور کار قرار گرفت. معاون بهداشتی وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان حکیم بهابادی گفت: نیاز به ارتقاء سطح خدمات درمانی این بیمارستان در بازدید امروز نمایان بود. دکتر فرشیدی با تاکید بر ارتقاء خدمات اورژانس افزود: باید تلاش شود انتقال بیمار به خارج از شهرستان به حداقل برسد و این موضوع نیاز به ایجاد فرآیند افزایش بخش ها و خدمات را دو چندان می کند. وی خاطر نشان کرد : در واقع این بیمارستان باید 4 رشته اصلی زنان، اطفال، داخلی و جراحی را داشته باشد ولی متاسفانه بخشی از آن ارائه نمی‌شود پس بیمارستان کامل نیست. دکتر فرشیدی با اشاره به حضور کامل متخصصان جراحی و زنان در این بیمارستان تصریح کرد: اگر بتوانیم راهکار های تامین نیروی تخصصی را فراهم کنیم آن وقت، بیمارستان مجهز و آماده خدمت است. وی با تاکید بر حضور رادیولوژی و سونوگرافی یک یا دو روز در هفته یاداور شد: این بیمارستان به بخش های جانبی و پشتیبان مثل زباله سوز نیاز دارد و با حمایت ها، تا پایان سال این مشکل برطرف شود و ارائه خدمات ارتقا یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *