گشایش گره طرح گذر کوچه بیوک پس از ۲۰ سال

لینک کوتاه

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از گشایش در گره ۲۰ ساله طرح گذر محله کوچه بیوک خبر داد. علیرضا نقوی افزود: با حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر و تأکیدات شهردار یزد، آزادسازی پلاک‌های باقی مانده کوچه بیوک که سالیان سال بر زمین مانده بود طی دو سال گذشته با شتاب بیشتری دنبال شد و امسال در فاز دوم و ...

به گزارش طلوع یزد علیرضا نقوی در این باره افزود: با حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر و تأکیدات شهردار یزد، آزادسازی پلاک‌های باقی مانده کوچه بیوک که سالیان سال بر زمین مانده بود طی دو سال گذشته با شتاب بیشتری دنبال شد و امسال در فاز دوم و سوم این طرح به طول هزار متر تملکات باقی مانده تا خیابان شهید مطهری انجام می‌شود.
وی ادامه داد: مهم‌ترین و عمده‌ترین ‌پلاک‌ها متعلق به دو‌ پلاک وقفی بود که با همکاری عزیزان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و شهرستان یزد در پایان روزهای سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال تعیین تکلیف و به نتیجه رسید و همزمان با دعوت از مالکین در طرح، تملک پلاک‌ها در حال توافق و انجام است و تاکنون در فاز دوم تملک و آزادسازی ۷ پلاک با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال آغاز شد و در تلاش هستیم تا با همکاری مالکین تا پایان سال شاهد بهره‌برداری این طرح مهم شهری باشیم.
مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد اظهارداشت: با تأمین اعتبار مورد نیاز و همکاری مالکین تا پایان سال شاهد آزادسازی مسیر خواهیم بود و از اهمیت این پروژه می‌توان به موازی بودن آن‌‌ با بلوار ۲۲ بهمن اشاره کرد که بخشی از بار ترافیکی آن در این خیابان بارگذاری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *