نوای ملکوت در مسجد جامع یزد طنین انداز شد

لینک کوتاه

محفل انس با قرآن کریم با حضور استاندار یزد،امام جمعه بخش مرکزی،اعضای شورای اسلامی شهر یزد و آحاد مردم در مسجد جامع کبیر یزد برگزار شد.

به گزارش  طلوع یزد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، در این محفل انس با قرآن کریم با عنوان نوای ملکوت قاریان بین المللی استاد احمد شحات احمد، استاد حمید شاکرنژاد، مصطفی میرزایی و حسین دستجردی به تلاوت مجلسی و امیرحسین عطار زاده به حفظ خوانی آیاتی چند از قرآن کریم پرداختند.
در این محفل قرآنی که به مناسبت گرامیداشت قیام دهم فروردین ماه مردم یزد، با حضور مهران فاطمی، استاندار یزد، آیت الله سید کاظم مدرسی،امام جمعه بخش مرکزی یزد،مسئولان استان ، آحاد مردم و عاشقان قرآن و عترت همراه بود، گروه سرود دختران زینبی نیز اشعاری در مورد مردم مظلوم غزه همخوانی کردند.

گفتنی است این مراسم به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در روز پنجشنبه مورخ ۹ فروردین ماه در مسجد جامع کبیر یزد برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *