اهدای گلدان گل در ازای تحویل پسماند خشک

لینک کوتاه

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد از راه اندازی مرکز گلماند خبر داد.محمد رضا برزگر اظهار کرد: در مرکز گلماند، مردم می توانند در ازای تحویل پسماند خشک از جمله کاغذ، پلاستیک، آهن و .... انواع گلدان گل را به انتخاب خود دریافت نمایند. گلماند به معنای گل های ماندگار، الگویی نوین برای کاهش پسماند ...

به گزارش طلوع یزد، محمد رضا برزگر اظهار کرد: در مرکز گلماند، مردم می توانند در ازای تحویل پسماند خشک از جمله کاغذ، پلاستیک، آهن و …. انواع گلدان گل را به انتخاب خود دریافت نمایند.

گلماند به معنای گل های ماندگار، الگویی نوین برای کاهش پسماند می باشد که خانه ها از پسماند خشک خالی و گل و سرسبزی جایگزین آن می شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد افزود: این طرح با هدف مشارکت مردم در تفکیک پسماند خشک به صورت پایلوت در بلوار دانشجو – جنب پارک شادی اجرا گردیده و در صورت اثر گذاری و استقبال شهروندان، در مناطق دیگر نیز اجرایی خواهد شد.

برزگر ادامه داد: شهروندان می توانند همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ با تحویل پسماند خشک گلدان گل دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *