ستاد انتخابات شهرستان یزد برای مجریان و ناظران انتخابات دوره آموزشی برگزار می‌کند

لینک کوتاه

رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مجریان و ناظران انتخابات در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، “ابوالفضل اکبری” رییس ستاد انتخابات شهرستان یزد ضمن تشریح برنامه‌‌های این ستاد در حوزه آموزش عوامل اجرایی انتخابات، گفت: یکی از پیش نیازهای مهم در راستای برگزاری سالم و باشکوه انتخابات، آموزش و توانمندسازی مجریان انتخابات است.

 

وی با تأکید بر اهمیت مقوله آموزش عوامل اجرایی و نظارت انتخابات، افزود: با هدف هماهنگی و تعامل بیشتر بین مجریان و ناظران انتخابات، همایش و جلسات مشترک برگزار می‌شود.

 

رییس ستاد انتخابات شهرستان یزد با بیان اینکه هم اکنون ثبت مشخصات عوامل اجرایی شعب در رسانه جامع انتخابات در حال انجام است. اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده توسط کمیته آموزش ستاد انتخابات شهرستان، جلسات آموزشی برای این افراد برگزار خواهد شد.

 

اکبری همچنین از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کارکنان فرمانداری و بخشداری ها، هیئت بازرسی، عوامل نظامی و انتظامی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و تصریح کرد: ستاد انتخابات شهرستان از هیچ کوششی در راستای تحقق راهبرد چهارگانه «سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت» انتخابات دریغ نخواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *