لیگ دسته اول فوتبال کشور؛

توقف چادرملو در صدر جدول

لینک کوتاه

تیم فوتبال چادرملو در بازی خارج از خانه با شکست فجر شهید سپاسی همچنان در صدر جدول باقی ماند.

به گزارش طلوع یزد، حساس‌ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه ۱۵ آذر) در ورزشگاه حافظه شهر شیراز با تقابل تیم های فجر شهید سپاسی و چادرملو اردکان رقم خورد.

شاگردان «مهدی رجب‌زاده» در فجر شهید سپاسی که یکی از مدعیان صعود به حساب می‌آیند در این بازی تمایلی به پذیرفتن شکست مقابل دیدگان تماشاگران شیرازی نداشتند و در همان ابتدای بازی به دنبال باز کردن دورازه چادرملو بودند که حملات‌شان راه به جایی نبرد.

اما در آن سوی میدان شاگردان «سعید اخباری» که روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند در وقت‌های اضافه نیمه اول از روی نقطه پنالتی اولنی گل بازی را به ثمر رساند.

پرتاب اوت «سعید محمدی‌فر» از سمت راست زمین به محوطه جریمه فجرسپاسی به پنالتی رسید و این موقعیت با شوت محکم «رضا محمودآبادی» به گل تبدیل شد، هرچند که یک دقیقه بعد از این گل، ضربه فنی و دقیق محمودآبادی به تیر دروازه فجرسپاسی برخورد کرد، تا در نهایت شاگردان اخباری با برتری یک بر صفر به رختکن بروند.

زرد پوشان شیرازی در نیمه دوم سراپا حمله شدند و به دنبال زدن گل تساوی بودند که حملات‌شان راه به جایی نبرد و در نهایت این دیدار حساس را با نتیجه یک بر صفر به نماینده استان یزد واگذار کردند.

تیم فوتبال چادرملو اردکان با کسب پیروزی یک بر صفر در رقابت حساس در شیراز ۳۲ امتیازی شد و بالاتر از تیم‌های خیبر خرم‌آباد و نفت مسجدسلیمان به صدر جدول لیگ یک رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *