همزمان با هفته دولت رقم خورد؛

بهره برداری از ۲طرح زیرساختی در شهرک صنعتی میبد دو با ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار

لینک کوتاه

چهارم شهریور ماه و همزمان با سومین روز از هفته دولت، دو طرح زیرساختی در شهرک صنعتی میبد دو با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال با حضور اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، دهقان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعی از مسئولان شهرستان میبد به بهره برداری رسید.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد، چهارم شهریور ماه و همزمان با سومین روز از هفته دولت، دو طرح زیرساختی در شهرک صنعتی میبد دو با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال با حضور اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، دهقان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعی از  مسئولان شهرستان میبد به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در این آیین با اشاره به طرحهای در دست اقدام برای بسترسازی شهرک صنعتی میبد دو برای ورود سرمایه گذاران اظهار کرد: ایجاد شبکه برق و روشنایی معابر شهرک میبد دو به میزان ۱۳.۸کیلومتر و با اعتبار ۱۵۳ میلیارد ریال و زیرسازی و آسفالت معابر این شهرک به میزان ۶.۲ کیلومتر و با اعتبار ۱۲۷ میلیارد ریال از جمله طرح های افتتاح شده در این آیین بود.

دهقان ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در جهت ایجاد و تکمیل زیرساختهای مورد نیاز در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد، شهرک صنعت میبد دو را به عنوان یکی از شهرکهای ایده آل برای سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: این شهرکها از جمله شهرکهای صنعتی استان یزد است که روند توسعه و ایجاد آن در چند سال اخیر به خوبی قابل مشاهده است و میتواند ظرفیت مناسبی برای توسعه و استقرار واحدهای صنعتی پاک و کم آبخواه را فرهم آورد.
وی خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی میبد دو در محور میبد ندوشن با مساحت ۸۴۹ هکتار تاکنون توانسته زمینه استقرار ۲۵۸ واحد صنعتی در بخشهای مختلف را فراهم اورده است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد راه اندازی طرح های صنعتی بزرگ و البته هایتک در آن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *