مدیر عامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های یزد:

ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکونی ملی توسط سازمان همیاری‌ها

لینک کوتاه

 


به گزارش طلوع یزد،محمدرضا عظیمی‌زاده» مدیر عامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های یزد در نشست خبری طرح نهضت ملی مسکن یزد اظهار داشت: با اشاره به کارگزاری این سازمان در استان برای مشارکت در ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن به عنوان تنها سازمان همیاری شهرداریها در کشور، گفت: تاکنون سه هزار واحد را در قالب این طرح شروع کرده‌ایم که یک طرح ۲۰۰ واحدی هم اکنون در مرحله بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: ۱۷ طرح فعال در سطح استان در شهرهای یزد، مهریز، اشکذر و زارچ توسط سازمان همیاری شهرداری‌های یزد با قوت در حال اجراست و مصمم هستیم با کیفیت قابل قبولی آنها را تحویل متقاضیان بدهیم.

عظیمی زاده خاطرنشان کرد: طرح‌های اقدام ملی دارای یکسری مقدمات است که توسط دستگاه های فعال در این حوزه باید مهیا شود از جمله تامین زمین توسط راه و شهرسازی، آماده سازی‌های اولیه تا صدور پروانه و تجهیز کارگاه که گاهاً همین اقدامات در افزایش مدت اجرای طرح تاثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *