به همت امور بانوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛

سومین دوره جشنواره(بیتا) برگزار می شود

لینک کوتاه

مسئول اموربانوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اعلام کرد‌: سومین جشنواره (بیتا) که مخفف شده عبارت «بانوان یزدی توانمند امروز» است از 27 تا 30 آذر ماه بمدت ۴ روز برگزار می گردد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ سومین جشنواره بیتا 27 تا 30 آذر ماه، با هدف توانمندسازی بانوان یزدی، در حسینیه سید گلسرخ برگزار می شود.

سمیه مرادی ادامه داد‌: این جشنواره که با هدف توانمند سازی و استقلال بانوان برگزار می‌گردد، غرفه های متنوع در حوزه های مختلف برنامه ریزی شده است.

مرادی اضافه کرد‌: غرفه هایی در حوزه مشاغل خانگی، حوزه ورزشی با بازی‌های رومیزی و ابربازی ها، حوزه فرهنگی شامل غرفه مقر کتاب، مشاوره فردی، شیطان شناسی و… و حوزه آموزش شهروندی شامل قصه گویی کودک، آموزش ایمنی و آتش نشانی در معرض دید و استفاده بانوان بازدید کننده قرار می گیرد.

مسئول امور بانوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در انتها به غرفه های متنوع دیگر اشاره کرد و افزود: با توجه به استقبال دختران و بانوان از جشنواره های پیشین، آیتم هایی همچون زیارت مجازی، نمایشگاه جواهرانه، درخت برکت، مشاوره زنان، پایش سلامت و مشاوره طب سنتی و… به غرفه های فرهنگی به این جشنواره اضافه شده است.

وی خاطر نشان کرد: استقبال بانوان یزدی ما را بر آن داشته که جشنواره های بعدی را تخصصی تر و با کیفیت بهتری برگزار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *