شهادت دو مامور پلیس در درگیری با قاتل مسلح

لینک کوتاه

جانشین فرمانده انتظامی استان از شهادت دو تن از ماموران انتظامی شهرستان اصفهان در درگیری مسلحانه با قاتل یک شهروند خبر داد و گفت: در این درگیری مسلحانه قاتل به هلاکت رسید

به گزارش طلوع یزد به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار ” محمد رضا هاشمی فر ” بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر تیراندازی فردی مسلح و قتل شهروندی در یکی از خیابان های شهرستان اصفهان، بلافاصله ماموران انتظامی کلانتری 16 به محل اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: با حضور اموران در صحنه، فرد مسلح که عرصه را برخود تنگ دیده به محض مشاهده پلیس به سمت ماموران انتظامی اقدام به تیراندازی می کند .

این مقام ارشد انتظامی افزود: در نهایت با اقدام سریع ماموران انتظامی حاضر در صحنه، قاتل مسلح در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت می رسد و دو نفر از ماموران انتظامی نیز به شدت مجروح شده و جهت مداوا به مرکز درمانی منتقل می شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: استواریکم امیر حسین زاده احمدی و گروهبان یکم محمد احسان شفیعی از ماموران شجاع کلانتری 16 شهرستان اصفهان پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل شدند.

سردار هاشمی فر ضمن تبریک و تسلیت شهادت این ماموران وظیفه شناس به خانواده شهیدان والا مقام، همرزمان وی و عموم مردم استان اصفهان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهیدان گرانقدر متعاقبأ اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *