امام جمعه یزد:

حربه‌های دشمن همواره در راستای تضعیف روحیه مردم است

لینک کوتاه

امام جمعه یزد گفت: حربه‌های دشمن در طول بیش از 40 سال که از انقلاب اسلامی می‌گذرد همواره تضعیف روحیه مردم بوده است.

آیت‌الله_محمدرضا_ناصری در دیدار با مسئولان و کارکنان نیروی_انتظامی استان با اشاره به حوادث اخیر اظهار کرد: این جنگ‌، یک جنگی تمام عیار است که علیه ما شروع شده و آمریکا و غرب همواره با امید رسیدن به همچنین روزهایی تلاش کردند.
وی افزود: حرکت و اقدامات نیروی انتظامی در جهت مقابله با بی‌نظمی و آشوب، #بسیار_بزرگ بود و رهبر معظم انقلاب اسلامی تمام موارد مورد نیاز در زمینه اغتشاشات اخیر را به خوبی و زیبایی تبیین کردند.
امام جمعه یزد ادامه داد: عصر حاضر، عصر جنگ است‌، جنگ_نرم و جنگ رسانه‌ای که دشمن در این زمینه حربه‌های مختلفی را به کار می‌گیرد تا به اهداف خود دست یابد.
وی افزود: دشمن برای تقویت روحیه جنود و سربازان خود، از حربه تبلیغاتی و #جنگ_رسانه‌ای استفاده می‌کند و با حجم زیادی از شایعات و اخبار دروغ سعی در تضعیف روحیه مردم دارد.
ناصری آموزش و آگاهی بخشی در زمینه رسانه و فضای مجازی را بسیار مهم دانست و گفت: فریب‌ها و ترفندهای دشمن در جنگ رسانه‌ای را باید شناخت و با افزایش آگاهی در این زمینه روحیه خود را حفظ کنیم و ناامید نشویم.
وی افزود: با شناخت تاریخ انقلاب اسلامی، شهدا، دستاوردهای انقلاب، تحریم‌های اعمال شده از سوی غرب و…. مردم می‌توانند روحیه امیدواری را در خود تقویت کنند و بدانند حربه‌های دشمن در طول بیش از40 سال که از انقلاب اسلامی می‌گذرد همواره تضعیف روحیه مردم بوده است.
امام جمعه یزد با اشاره به درک حقیقت درونی هر فرد و توکل به خدا اظهار کرد: اگر هر فرد به شناخت_درونی خود برسد و بر خدا توکل کند و بداند که خداوند همواره محافظ این ملت است.

وی افزود: باید ترفند مقابله با دشمن را در جنگ نوین شناخت و با تدبیر و تدبر و رسیدن به آگاهی نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرد.
امام جمعه یزد داشتن ساختار در فضای مجازی برای مقابله با دشمن را یکی از #الزامات در جنگ رسانه‌ای دانست و گفت: در جنگ رسانه‌ای و فضای مجازی در برابر دشمنان، عملکرد خوبی نداشتیم و اقدامات وحشیانه غرب را تاکنون به خوبی رسانه‌ای نکردیم.
وی افزود: این نظام الهی است و بر پایه و اساس دین خدا بنیانگذاری شده بنابراین خداوند همواره پشت این نظام است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *