عملکرد چند ماهه سد معبر و امور قراردادهای شهرداری زیر ذره بین کمیسیون نظارت

لینک کوتاه
نیکونژاد

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد در جلسه این کمیسیون گفت:تصمیم گرفته ایم نیمی از زمان جلسات کمیسیون را به اخذ گزارش عملکرد از فعالیت مدیریت های شهرداری یزد اختصاص دهیم.

به گزارش طلوع یزد، دمحمد مهدی نیکونژاد در چهل و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت و حقوقی اظهار داشت: از مدیر امور قرار دادها و همچنین مدیر امور پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری برای ارائه عملکرد خود در ۵ ماهه اول سال دعوت به عمل آورده ایم. و به مرور در سایر جلسات از دیگر مدیران شهرداری دعوت به عمل می آوریم

نیکونژاد در خصوص قراردادهای منعقد شده گفت: جای تشکر دارد از مدیران و مسولینی که با شروع سال جدید در صدد انعقاد قرارداد با پیمانکاران انتخاب شده برآمدند ولی برنامه ریزی شما باید به گونه ای باشد که روند انعقاد و اجرای قرارداد های مربوط به پیمانکاران و همچنین مزایدات شهرداری ، سریع تر و سهل تر صورت پذیرد چرا که زمان بر بودن آنها باعث میشود اجرای قراردادها به ۶ ماهه دوم سال منتقل شود که باتوجه به فصل بارش ها و سردی هوا و … احتمال دارد پیمانکار نتواند در زمان تعیین شده کار را تحویل دهدند و مشکلاتی را ایجاد کند

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: باید ساز و کارهایی طراحی شود که انعقاد و اجرای قراردادها بلافاصله در روز های ابتدای سال انجام شود.
همچنین باید هریک از مدیران به عملکرد مدیران تحت امر نظارت دقیق و فنی و سرکشی های مداوم از زیرمجموعه خود در مناطق و سازمان ها صورت دهند و علاوه بر پیگیری امورات ستادی، نظارت میدانی نیز از زیر مجموعه خود در سایر بخشها به عمل اورند.

به گفته نیکونژاد باید توجه کرد هرچه واحد اجراییات شهرداری فعالیت خود را دقیق تر و درست تر انجام دهد حجم انبوه پرونده های ساختمانی ارسال شده به کمیسیون های ماده ۱۰۰، کمتر خواهد شد و کمیسیون ماده ۱۰۰ با حجم ترافیک کمتری از پرونده ها مواجه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *