بازدید سورنا ستاری از سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد یزد

لینک کوتاه

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد ، بعدازظهر روز دوشنبه ۲۵ مرداد، درحاشیه سفر یک روزه دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رییس بنیاد نخبگان کشور با دکتر مهران فاطمی استاندار یزد و هیات همراه، از سرای نوآوری پوشاک دانشگاه آزاد یزد بازدید کردند،

گفتنی است این سرای نوآوری با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته طراحی لباس در زمینه چاپ و طرح، طراحی اتود و اجرای طرح در قالب تیمهای یک، چهار و پنج نفری با تعداد نزدیک به ۲۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد یزد فعالیت دارد.
همچنین دانشجویان سرای نوآوری پوشاک در ادامه به شرکت های طراحی و دوخت لباس معرفی می‌شوند که این سرا به صورت برگزاری دوره ها، استارتاپها و کارگاههای مختلف آموزشی در این حیطه خدمات خود را ارائه می دهند.

در حاشیه این بازدید، دکتر دهقانی اشکذری رییس دانشگاه آزاد یزد، گزارش کوتاهی از نحوه فعالیت این سرا و شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد واحد یزد ارائه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *