پرداخت نکردن قبوض آب بها توسط مشترکین نوعی بی تقوایی است

لینک کوتاه

امام جمعه بخش مرکزی شهر پرداخت نکردن قبوض آب بهانوعی بی تقوایی می باشد.

به گزارش طلوع یزد، ضیاء زینی مدیر روابط عمومی شرکت آبفا گفت:آیت الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی شهر یزددر خطبه های این هفته نماز جمعه به پرداخت نکردن قبوض آب در روستاها  اشاره نمود.
آیت الله مدرسی با اشاره به پرداخت آب بها اگر قانوی می باشدافزود:پرداخت نکردن قبوض آب توسط مشترکین کمی بی تقوایی است اگر نگوییم خیلی بی تقوایی می باشد.
وی همچنین خاطر نشان کرد:در روستاها مصرف آب 30 درصد بیشتر از سرانه مصرف می باشد اگرچه که خانه های روستایی بزرگتر است ولی اگر این آب شرب تصفیه شده که تامین آن ازجاهای مختلف  با مشقت ودردسر زیاد انجام می شود برای آبیاری درختان استفاده شود با تقوا سازگاری ندارد با توجه به این خشکسالی وکمبود آب شدید در استان با ید توجه بیشتری نمود و رعایت این موارد از مصادیق تقوا می باشد.
لازم به ذکر است در ادامه شرکت آبفا نیز با برپایی میز ارتباط مردمی جهت بررسی مشکلات مشترکین و پیگیری درخواست های ایشان در همان جا اقدام نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *