تامین تجهیزات لازم در مواجهه با سیل در اولویت/بحران ها باید درس عبرت باشد

لینک کوتاه
سیفی

رئیس اسلامی شورای شهر یزد گفت: نیرو های سپاه هر زمان و در هر حادثه ای بی منت و با خلوص نیت، برای خدمت رسانی به مردم حضور دارند.

به گزارش طلوع یزد، سیفی در رابطه با بحث سیل اخیر یزد اظهار داشت: تمام نیروهای شهرداری، امدادی و خدمت رسان پای کار آمدند. یکی از گروه هایی که از ساعات اولیه این حادثه در کنار مردم حضور داشت نیرو های مخلص جهادی و بسیجی سپاه بودند.

به گفته وی سپاه در هر حادثه ای برای حل مشکل و کمک رسانی به مردم، پیش قدم است در سیل اخیر با حضور موثر خود در صحنه موجب تسریع در روند حل مشکلات مردم سیل زده شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس شورای اسلامر شهر یزد در خصوص کمبود تجهیزات یزد برای مواجه با سیل نیز افزود: همیشه بحران ها باید درس عبرت باشد یعنی باید بعد از رویداد یک بحران و ایجاد مشکلات، علت و عوامل آن بررسی و پیگیری شود تا دیگرشهر با آن مشکلات مواجه نشود.

سیفی گفت: در سیل اخیر، شهر یزد در خصوص برخی تجهیزات از جمله دستگاه کف کش و لجن کش دچار کمبود شد از شهردار محترم درخواست میشود هرآنچه برای کنترل مشکل سیل لازم است ارائه دهد. شورای اسلامی شهر یزد آمادگی دارد تا برای تهیه تجهیزات لازم اعتباری را تامین کند تا دیگر در مواقع سیل با کمبود تجهیزات مواجه نشویم.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در باره کسب رتبه های برتر کنکور توسط دو دانش آموز یزدی گفت: در کنکور ۱۴۰۱ بار دیگر دانش آموزان یزدی خوش درخشیدند و دو دانش آموز به نام علیرضا دهقانی تفتی رتبه دوم علوم تجربی و پوریا غفوری رتبه پنجم ریاضی فیزیک در جمع نفرات برتر کنکورحضور دارند که از دو دانش آموز پرتلاش، خانواده محترم آنها و همچنین آموزش و پرورش استان تقدیر و تشکر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.