با حفظ آمادگی تیم های امدادی در یزد یک تیم 10 نفره امدادی از یزد جهت کمک به مناطق سیل زده به استان کرمان اعزام شدند

لینک کوتاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از حضور یک تیم 10نفره امدادونجات با تجهیزات موتور پمپ در شهرستان رفسنجان استان کرمان خبر داد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان حفظ آمادگی تیم های امدادی در یزد و کمک رسانی به مردم نوع دوست یزد اظهار داشت: در طی وقوع باران های سیل آسا در شهرستان رفسنجان و اعلام نیاز کمک از سوی استان کرمان ، یک تیم 10 نفره امدادونجات از جمعیت هلال احمر استان یزد با 14 موتور پمپ و کف کش با یک خدرو کامیونت امدادی در شهرستان رفسنجان مستقر شده است.
وی با اشاره به ادامه عملیات امدادرسانی در شهرستان رفسنجان خاطرنشان کرد: هم اکنون تیم های امدادونجات هلال احمر یزد در شهرک مطهری رفسنجان در حال امدادرسانی هستند.
حرازی زاده گفت : همچنیم تیم های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر استان یزد در خود استان نیز در مناطق سیل زده از جمله بافت تاریخی شهر یزد و سطح یزد و شهرستانها مشغول امدادرسانی و تخلیه آب از منازل و … هستند و این روند کمک رسانی ادامه تا زمان اعلام نیاز ادامه خواهد داشت تا بتوانیم به مردم سیل زده استان خدمتی انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.