درخشش دانشگاه علوم پزشکی یزد در جشنواره واژه

لینک کوتاه

دانشگاه علوم پزشکی یزد، رتبه دوم جشنواره واژه را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور کسب کرد.

به گزارش طلوع یزد،دبیر کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: دانشگاه علوم پزشکی یزد، رتبه دوم جشنواره واژه را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را کسب کرد و دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و اردبیل به ترتیب حائز رتبه های اول و سوم شدند.
سمیرا ابراهیمی ادامه داد: در سطح کشوری امیرحسین مسافری رتبه اول اثر برگزیده مردمی را از آن خود کرد و محدثه اسدی و امیرحسین مسافری در بخش عکاسی با موبایل و محمدعلی شیوخی در بخش کلیپ با موبایل شایسته تقدیر شدند.
وی افزود: دبیرخانه مرکزی واژه در مشهد از دی ماه ١۴٠٠، همزمان با ایام فاطمیه کار خود را آغاز و دبیرخانه هایی از دانشگاه های سراسر کشور و به صورت بومی و همسو با این جشنواره همکاری کردند.
سمیرا ابراهیمی اظهار داشت: کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی یزد نیز به عنوان دبیرخانه استان یزد شروع به فعالیت کرد و دوستان علاقه مند به زمینه های عکاسی و کلیپ با موبایل، قطعه ادبی و داستان کوتاه با محتوای مهدوی و فاطمی، آثار خود را به جشنواره ارسال کردند.
دبیر کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی یزد تاکید کرد: در سطح بومی و استانی نیز آثار برگزیده انتخاب و از صاحبان آثار تقدیر به‌عمل آمد.
ابراهیمی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم گام هایی هر چند کوچک اما پایدار و پر توان در مسیر حق و حقیقت ائمه(ع) و ظهور امام زمان(عج) برداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.