باشگاه فرهنگی ورزشی و مجموعه شهداب یزد:

پویش مجازی خدمت به سیل زدگان حسینیه ایران آغاز شد

لینک کوتاه

باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به عنوان نخستین آغازگر این پویش، از ارسال کمک های مادی و معنوی خود به مناطق سیل زده و بافت تاریخی یزد خبر داد.

به گزارش  طلوع یزد به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی و مجموعه شهداب یزد، با نیت عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) و به یاد او که جان در رهِ خدمتِ به خلق و هدایت‌گری آنان نهاد، به پویش مجازی #خدمتبهسیلزدگانحسینیه_ایران بپیوندیم و محرم الحرام امسال را با همان اشک و آه و سوزدلی که از غم حسین(ع)، اهل بیت و یاران با وفایش بر دل‌هایمان مانده، هزینه های برپایی موکب ها و عزاخانه ها و برگزاری دسته ها و عزاداری هایمان را صرف تامین خوراک، پوشاک و مسکن سیل زدگان یزدی از طریق مرمت منازل و خرید تجهیزات منازل آنان کنیم؛ بیایید با پیوستن به این پویش، یزد و بافت تاریخی این شهرجهانی و زندگانی مردم رنج دیده‌اش را از نو بسازیم.

این پویش مجازی هیچ‌ شماره کارت و حساب بانکی ندارد و صرفا عهدی‌ست که بین ما، هواداران شهداب و سایر مردم عزیز و شریف ایران و استان یزد بسته شده تا عزاداری امسالمان را با خدمت به همنوعانمان به هر طریق ممکن، گرامی بداریم.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به عنوان نخستین آغازگر این پویش، کمک های مادی و معنوی خود را روانه مناطق سیل زده و بافت تاریخی یزد می کند که گزارش آن به اطلاع عموم مردم شریف استان خواهد رسید.

با تبلیغ، اطلاع رسانی عمومی و پیوستن به پویش #خدمتبهسیلزدگانحسینیه_ایران یاری‌گر همنوعان خود و تداوم بخش این زنجیره مهربانی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.