برگزاری جلسه ی اضطراری کمیته مدیریت بحران شرکت آبفای یزد

لینک کوتاه

شرکت آبفای یزد جلسه ی اضطراری کمیته مدیریت بحران در خصوص آمادگی برای مواجهه با بارش های احتمالی در روزهای آخر هفته تشکیل داد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان یزد:جلسه ای با حضور قائم مقام،معاونین ومدیران شرکت آبفای یزد در خصوص آمادگی برای مواجهه با جاری شدن رواناب و سیلاب در اثر بارش های احتمالی آخر هفته تشکیل گردید.
در این جلسه مقرر شد تمامی مرخصی ها وماموریت ها پرسنل این شرکت تا اعلام عادی شدن شرایط لغو وهمه همکاران آمادگی حضور در محل کار را داشته باشند.
ضمناً مقرر شد کلیه امکانات و تجهیزات شرکت برای حفظ تداوم خدمات رسانی و در صورت لزوم استفاده در شرایط بحران آماده به کار و در دسترس باشند
همچنین دفتر روابط عمومی نسبت به اطلاع رسانی مناسب به مشترکین درخصوص مواجهه با شرایط پیش بینی شده و به ویژه انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از پس زدگی فاضلاب در منازل و اماکن اقدام نماید و امور پشتیبانی هم نسبت به آماده سازی خودرو و تجهیزات امداد، تمهیدات لازم را بیاندیشد

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.