پایدار شدن آب شرب مردمان سختکوش روستاهای علویه و نیوک بخش ندوشن

لینک کوتاه

مدیر امور آبفای شهرستان میبد از پایدار شدن آب شرب روستاهای علویه ونیوک بخش ندوشن خبر داد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد؛ مجید دشتی مدیر امور آبفای شهرستان میبد گفت: آب شرب مردم این دو روستا قبلا از طریق تانکرهای آبرسانی سیار و آب بهداشت آنها ازطریق قنات محلی تامین می گردید که با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی استان، آب شرب این روستاها پایدار و از طریق خطوط انتقال تامین می شود.
وی خاطر نشان کرد: هزینه اجرای این پروژه 100 میلیارد ریال بوده و حجم عملیات اجرایی آن بالغ بر20 کیلومتر خط انتقال ، یک باب مخزن ذخیره آب شرب به حجم 500 متر مکعب و احداث ایستگاه پمپاژ می باشد.همچنین با اجرای این پروژه ، آبرسانی به شهرک صنعتی ندوشن هم انجام گردید.
مدیر امور آبفای شهرستان میبد گفت: امیدواریم بتوانیم با وجود تمامی مشکلات موجود، به ویژه مشکلات مالی، تمهیداتی اندیشیده شود تا در سریع ترین زمان ممکن تحولات جدیدی در امر آبرسانی در روستاها بوجود آید و در دراز مدت هیچ نگرانی درباره تامین آب روستاها وجود نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.