کمبود آب در استان یزد

لینک کوتاه

باتوجه به کمبود آب در شهر یزد دو حلقه چاه جدید در مدار بهره داری قرار گرفت.

به گزارش طلونع یزد به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد؛ داود مخلصی مدیر آبرسانی یزد ضمن درخواست از همشهریان محترم برای مدیریت مصرف آب به خصوص در تابستان سال جاری، افزود: با هدف جبران بخشی از کمبود آب شرب و همچنین کاهش نوسانات فشار در شبکه توزیع، دو حلقه چاه جدید در مناطق شاهدیه و مهرآوران حفر، تجهیز و آماده بهره برداری گردید.
وی گفت: با تلاش های شبانه روزی پرسنل آبرسانی شرکت آبفای یزد عملیات تجهیز، برق رسانی و اجرای خط انتقال هر دو چاه انجام شده است.
مخلصی خاطر نشان کرد: تاکنون مبلغ ۶۰ میلیارد ریال برای حفر و تجهیز دو چاه جدید هزینه شده است و عملیات حصارکشی و ساخت اتاقک این چاهها با تامین اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در دست اقدام می باشد.
وی ادامه داد: تامین آب شرب شهر یزد با جمعیتی بالغ بر ۷۵۰ هزار نفر از طریق بیش از ۹۰ حلقه چاه و آب انتقالی تامین می گردد، لازم به ذکر است با توجه به این که پنجاه درصد آب شرب استان از آب انتقالی تامین می شود لذا در صورت قطعی آن استان یزد با مشکل جدی مواجه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.