مدیرکل کمیته امداد استان یزد:

نیکوکاران یزدی در عید سعید غدیرخم شادی را مهمان ‌خانه ایتام کنند

لینک کوتاه
ایتام

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: عید سعید غدیر خم فرصت مناسبی برای دلجویی، اطعام و اکرام ایتام و رفع نیازهای مادی و معنوی آنان با تأسی از سیره حضرت علی (ع) است.

به گزارش طلوع یزد به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان، بابیان اینکه این نهاد همواره درصدد است در مناسبت‌های مختلف نیکوکاران را برای رسیدگی به امور ایتام و فرزندان نیازمند غیریتیم ترغیب و تشویق کند تا در این امر خداپسندانه سهیم شوند گفت: عید سعید غدیر خم فرصت مناسبی برای دلجویی، اطعام و اکرام ایتام و رفع نیازهای مادی و معنوی آنان با تأسی از سیره حضرت علی (ع) است.

شجاعان گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰هزار تومان حمایت فرزندان معنوی خود را بر عهده بگیرند و در این کار خداپسندانه شرکت کنند

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد برای مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، از طریق سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir نیز نسبت به ثبت‌نام و حمایت ایتام و فرزندان نیازمند موردنظر خود اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد:  هم‌اکنون 6000 یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند و از حمایت حامیان نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.

وی یادآور شد: کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در شب و روز عید سعید غدیرخم نسبت به طبخ و توزیع غذای گرم و توزیع بسته معیشتی در بین مددجویان تحت حمایت در قالب طرح “اطعام علوی” اقدام می‌کند و نیکوکاران و دوستداران مولی‌الموحدین، ابوالایتام حضرت علی (ع) می‌توانند به‌صورت غیرحضوری از طریق کد دستوری 035#*8877*تلفن همراه و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷  و یا ارتباط با شماره 1811 در این امر خیر شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.