صعود تیم بزرگسال بانوان گلبال نابینا و کم بینای استان به دسته یک گلبال کشور

لینک کوتاه
دشتی

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان یزد از صعود تیم بزرگسال بانوان گلبال نابینا و کم بینای استان به دسته یک گلبال کشور خبر داد.

به گزارش طلوع یزد، «حسین دشتی» با اشاره به برگزاری هفدهمین دوره مسابقات گلبال قهرمانی کشور بانوان در بابلسر، گفت: خوشبختانه با حضور بانوان بزرگسال گلبال نابینا و کم بینای استان در این دوره از مسابقات، شاهد درخشش این تیم بودیم.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که در دسته یک و دو کشوری برگزار شد، تیم گلبال بانوان بزرگسال نابینا و کم بینای استان یزد توانست با پیروزی در مقابل تیم های مقابل خود نایب قهرمان دسته دوم کشور شد.

دشتی بیان کرد: در این دوره از مسابقات دسته دوم کشور تیم کرمانشاه توانست رتبه اول کشوری را به خود اختصاص دهد و تیم یزد نیز به عنوان تیم نایب قهرمان توانست به دسته برتر کشوری راه پیدا کند.

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان یزد ادامه داد: همچنین در این دوره از مسابقات خانم موسوی نیز توانست با تعداد ۲۹ گل به عنوان خانم گل این دوره از مسابقات انتخاب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.