روسری های رنگی ، هدیه گروه جهادی شهید خلیلی به مهمانان شهر نخل و خرما

لینک کوتاه
گروه جهادی شهید خلیلی

بانوان جهادگر شهرستان کویری بافق از چهار ماه پیش اقدام به توزیع روسری و چادر برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب کردند.

به گزارش طلوع یزد، مسئول گروه جهادی شهید خلیلی در این رابطه گفت : ۶۰ نفر از بانوان و دختران نوجوان بافقی از ابتدای سال جاری برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب همت گماشتند و با حضور در پارک ها و اماکن توریستی و عمومی به افرادی که از نظر پوشش قدری از عرف جامعه فاصله گرفتند ضمن تقدیم گل و هدیه این عزیزان رو به پوشش کامل ایرانی اسلامی دعوت میکنند.

محمدی نژاد افزود: خانمهایی که در این فریضه فراموش شده الهی یعنی امر به معروف و نهی از منکر شرکت میکنند سه ماه قبل از آغاز سال جدید دوره دیدند تا در بهترین شرایط ممکن این کار خداپسندانه را انجام دهند .

وی در ادامه افزود: هدایایی که تقدیم این بانوان جهت تشویق به حجاب میشود شامل روسری ،چادر،ساق دست، جوراب، کتاب، وصیت شهدا ، زندگی نامه بزرگان، گل و… می‌باشد.
این بانوی جهادگر در ادامه عنوان کرد: ما معمولا در پارک ها، مراسمات عمومی، محل های توریستی مثل صادق آباد ، پارک آهنشهر و…
فعالیت میکنیم و در این مدت بازخورد های خوبی نیز گرفتیم.

رحیمی مسئول حوزه مقاومت بسیج فاطمه زهرا نیز که در این گفت و گو شرکت کرده بود نیز گفت:گروه های جهادی و پایگاه های متعددی از جمله کارگروه حجاب و عفاف، پایگاه فاطمیه ، پایگاه حضرت رقیه ، پایگاه مقاومت حضرت نرجس و… با ما همکاری میکنند.

وی در ادامه افزود: ما سعی می‌کنیم با روی خوش و با تذکر لسانی و تقدیم یک شاخه گل گوش شنوا باشیم برای صحبت ها و با صبر پاسخگوی شبهات باشیم.

این بانوی بسیجی اضافه کرد: ما در شهرستان بافق ارتباط خوبی با کانون امر به معروف و نهی از منکر داریم و یکی دیگر از فعالیت های ما به تشویق دختران و بانوان محجبه برمیگرده.

محمدی نژاد مسئول گروه جهادی شهید خلیلی در ادامه این گفت و گو گفت: بافق شهر آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی هست که نخستین شهید امر به معروف نیز محسوب میشود و این شهر باید الگویی برای کشور باشد.
وی در ادامه افزود: گاهی در زمان تذکر لسانی افراد بدحجاب و همسرانشان متعجب می‌شوند که چگونه گروه های مردمی اینچنین احساس تکلیف کردند و حتی دقایق زیادی ضمن صحبت با این عزیزان با ذکر آیه های قرآن و احادیث و حتی تعریف تاریخچه ایران در مورد اهمیت حجاب این بانوان را متقاعد میکنیم که حجاب یک مصونیت است .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.