وعده نماینده مردم یزد محقق شد؛

فعالیت همه روزه قطار یزد – مشهد

لینک کوتاه

پس از پیگیری‌های مکرر دکتر جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، قطار همه روزه یز-مشهد از روز پنچ شنبه مورخ 16 تیرماه به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش طلوع یزد، پس از پیگیری‌های مکرر دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، قطار همه روزه یز-مشهد از عصر روز  پنج شنبه مورخ 16 تیر ماه ساعت 16 به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
دکتر جوکار در این خصوص، گفت: مردم استان دارالعباده یزد ارادتمندان خاص امام رضا (ع) هستند و با توجه به اینکه همیشه در زمان تعطیل و بالاخص در تابستان شاهد حضور جمع کثیری از مردم یزد در مشهد مقدس هستیم، پیگیری‌ها را برای راه اندازی قطار همه روزه یزد-مشهد انجام دادیم.
وی با اشاره به اینکه پس از پیگیری‌هایی که صورت گرفت، دو هفته پیش قطعی شد که قطار هرروزه یزد- مشهد از امروز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، افزود: امروز افتتاحیه اولین قطار همه روزه یزد-مشهد برگزار خواهد و امیدوار هستیم که همشهریانمان بدون دغدغه و با آسودگی خاطر به زیارت علی ابن موسی الرضا (ع) عازم شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.