مدیر کل ورزش و جوانان یزد؛

سلامت جامعه در گروسلامت زنان است

لینک کوتاه

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در نشست هم اندیشی نواب رئیس هیأت های ورزشی استان و کارشناسان ورزش بانوان شهرستان های استان یزد که با حضور معاون توسعه ورزش بانوان و کارشناسان این حوزه برگزار شد گفت: ترویج ورزش برای بانوان در ایجاد روحیه نشاط و شادمانی و سلامت جامعه بسیار مهم است.

به گزارش طلوع یزد، مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در نشست هم اندیشی نواب رئیس هیأت های ورزشی استان و کارشناسان ورزش بانوان شهرستان های استان یزد که با حضور معاون توسعه ورزش بانوان و کارشناسان این حوزه برگزار شد گفت: ترویج ورزش برای بانوان در ایجاد روحیه نشاط و شادمانی و سلامت جامعه بسیار مهم است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد؛ علیرضا پورسلمان اظهار داشت: بدون تردید پی‌ریزی یک جامعه سالم و بانشاط در گرو سلامت روحی و جسمی اعضای آن جامعه است که در همین راستا توجه به سلامت زنان به عنوان نیمی از پیکره جامعه برای ایفای نقش‌های همسری ،مادری ،تربیت نسل و انجام وظایف متعدد دیگر، یک نیاز اصلی و اساسی است.

وی با اشاره به این که برای داشتن جامعه‌ای سالم باید به ورزش بانوان توجه ویژه‌ای داشت هدف از برگزاری این نشست را کمک به توسعه ورزش بانوان و ارائه راهکارهایی در این خصوص عنوان نمود و گفت : امروز فرصت بسیار مناسبی است تا هیات های ورزش بانوان نظرات و ایده‌ های خود را جهت بهبود هر چه بیشتر در این حوزه ارایه نمایند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با تاکید بر این که به شدت مدافع ورزش بانوان می باشد گفت: دختران امروز، مادران فردا خواهند بود بنابراین سلامت و امنیت دختران نیز باتوجه به وظایف و مسئولیت‌های آینده این جمعیت بسیار حائز اهمیت است.
معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: بانوان ورزشکار استان بارها در میادین و عرصه‌های مختلف ورزشی شایستگی بالای خود را نشان داده‌اند که این موضوع نشان دهنده ظرفیت‌های بسیار خوبی در این حوزه می‌باشد.

” آزاده دهقان” در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد هیات‌های ورزشی در حوزه بانوان ، در خصوص توسعه ورزش در بخش بانوان در سطح استان مواردی را مطرح کرد.

در ادامه این نشست هر کدام از اعضای شرکت کننده مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند.

گفتنی است در پایان این نشست از مجید ذهبی به عنوان خیر و حامی ورزش بانوان و زهرا سعیدی به عنوان پیشکسوت ورزش بانوان استان تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.