جام فوتبال «مطهر» رده سنی نونهالان اشکذری با ابتکارات فرهنگی برگزار شد

لینک کوتاه

در شام سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با عید فطر تعدادی از دانش آموز نونهال و نوجوان اشکذری به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و عید سعید فطر جام فوتبالی برگزار کردند به نام "جام مطهر" این جام در دو رده سنی "نونهالان و نوجوانان " برگزار شد.

به گزارش طلوع یزد، در ده سنی نونهالان سه تیم شرکت داشتند:

تیم«شهدای کتابخوان»مسجدالزهراء ،از ابتکارات این تیم معرفی کتاب توسط دو نفر از اعضاء این تیم محمد جواد و محمدرضا در مراسم اختتامیه جام بود

تیم «شمس بچه های حاجی حسن» نونهالان این تیم در ماه رمضان امسال عهد بسته بودند که سوره شمس را حفظ کنند در مراسم افتتاحیه جام «مطهر» امیرعباس سوره شمس را از حفظ قرائت کرد.

تیم سردار سلیمانی مسجد مهدیه اشکذر که در ماه مبارک رمضان برنامه جزء خوانی به یاد ۱۰۰۰ شهید دانش آموز یزدی داشتند.

لازم به ذکر است تیم«سردار سلیمانی» مسجد مهدیه مقام اول جام «مطهر » را از آن خود کرد ، امیرحسین از تیم شمس بهترین بازیکن و معرفی کتاب شهدای کتابخوان به عنوان ابتکار برگزیده جام معرفی شد این جام به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی اشکذر و کانون فرهنگی هنری مسجد مهدیه اشکذر برگزار گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *