بازیکن شهداب یزد به روی سکو رفت:

محمدرضا بیلمی صاحب گردن آویز برنز مسابقات تکواندو کارگران کشور شد

لینک کوتاه

مسابقات قهرمانی تکواندو کارگران و کارخانجات کشور به میزبانی استان کردستان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد و محمدرضا بیلمی از شهداب یزد نیز در این مسابقات صاحب مقام سوم شد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد: اولین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو کارگران و کارخانجات کشور در رشته‌های کیوروگی و پومسه در دو بخش آقایان و بانوان در شهرستان بیجار استان کردستان برگزار شد.
این مسابقات در بخش آقایان با حضور ۱۵ تیم از ۱۴ استان کشور و ۸۶ تکواندو کار برگزار که از استان یزد تیم منتخب کارگران با نام باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد در این مسابقات حضور داشت؛ محمدرضا بیلمی در بخش مبارزه موفق شد مقام سوم را در وزن 80+ بدست آورد.
برای تیم شهداب یزد ابوالفضل حسین زاده، محمدحسین خاکزار، محمدرضا بیلمی، ابوالفضل رستگارپناه، سیدمهدی حسینی و حسین رادی (سرپرست ورزشکار) رقابت کردند.
گفتنی است در این دوره از مسابقات در نتایج تیمی در هر دو بخش بانوان و آقایان، در رشته مبارزه تیم کردستان به مقام اول دست یافت و در مجموع کیوروگی و پومسه تیم کردستان به مقام دومی کشور نایل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *