فینال مسابقات جام شهدای بخش مرکزی بهاباد برگزارشد

لینک کوتاه

مراسم اختتامیه و فینال مسابقات فوتسال جام شهدای بخش مرکزی بهاباد با حضور فرماندار ، معاون سیا سی امنیتی اجتماعی فرماندار، رئیس هیات فوتبال استان ، بخشدار بخش مرکزی ، رئیس اداره ورزش وجوانان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولان در سالن مجموعه ورزشی آزادی...

مراسم اختتامیه و فینال مسابقات  فوتسال جام شهدای بخش مرکزی بهاباد با حضور فرماندار ، معاون سیا سی امنیتی اجتماعی فرماندار، رئیس هیات فوتبال استان ، بخشدار بخش مرکزی ، رئیس اداره ورزش وجوانان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی  از مسئولان در سالن  مجموعه  ورزشی آزادی  احمد آباد از  توابع  بخش مرکزی  بهاباد  برگزارشد .

مسابقات فوتسال جام شهدای بخش مرکزی بهاباد  با شرکت 11تیم به مدت 20 روز درمجموعه ورزشی آزادی احمدآباد بهاباد  برگزار شد و در فینال بازیها تیم شهدای  گمنام احمد آباد  با نتیجه 3 بر یک  تیم  پیشکسوتان را شکست داد وبه مقام قهرمانی دست یافت .

همچنین  کاپ اخلاق این مسابقات به تیم جوانان جلگه تعلق یافت و آقای محمد رضا اسماعیلی بازیکن تیم شهید اسماعیلی با 9 گل زده  آقای گل مسابقات گردید .

رئیس هیات فوتبال استان یزد در این مراسم ضمن تشکر وقدردانی از دست اندرکاران برگزاری این مسابقات برنقش ورزش درسلامت افراد تاکید کرد و اظهارداشت :ورزش امری مهم در اسلام و عامل سلامتی و نشاط جامعه است که به عنوان پیش زمینه کار و فعالیت محسوب شده و موجب طول عمر بیشتر به عنوان پیش نیاز عبادت بیشتر می شود.

امیرفرشاد تفکری تصریح کرد : ورزش و تحرک به ویژه ورزش همگانی جدا از ورزش قهرمانی خیلی آثار و برکات دارد چون ورزش روی جسم ما اثر دارد و به ما سلامتی می بخشد و در کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی نقش ایفا می کند.

رئیس هیات فوتبال استتان یزد خاطر نشان کرد : یکی از مسائلی که در ورزش ما مورد نیاز است اخلاق ورزشی می باشد خروجی هیات های ورزشی و رشته های ورزشی که جوانان وقت و عمر خود را می گذارند علاوه بر ورزش و تخصص در رشته ورزشی باید اخلاق و انصاف ورزشی بیاورد.

تفکری افزود: ورزش سلامت و شادابی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد و می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای را در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

درپایان  کاپ  قهرمانی این  مسابقات به تیم شهدای گمنام احمدآباد بهاباد  توسط رئیس هیات فوتبال یزد اهدا شد  وتیم شهدای گمنام جشن قهرمانی به پا کرد .

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *